Praca

Dołącz do zespołu Eko Elprom

Firma Eko Elprom Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisku Asystenta Projektanta Instalacji Elektrycznych.

Wymagania:
– Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
– Znajomość programu AutoCAD
– Wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka lub pokrewne.
– Umiejętność pracy w zespole oraz sumienność

Mila widziane:
– znajomość oprogramowania Revit
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

Zakres obowiązków:
– Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych
– Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi
– Współpraca z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Oferujemy:
– Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Jasne zasady i warunki pracy – umowa o pracę
– Szerokie możliwości rozwoju zawodowego – uczestnictwo w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: mlagodzinski@ekoelprom.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. #revit #cv #praca #asystent